×

Tuna Ev’de ikincisi, Yüzde 50 indirimli!


Tuna Ev, 1 Ocak – 29 Şubat 2012 tarihleri arasında geçerli olacak cazip bir kampanya başlattı. Tuna Ev alacağınız her ikinci ürüne %50 indirimli sahip olma fırsatı sunuyor.

Mobilya sektöründe Türkiye’nin en köklü firmalarından biri olan Tuna Ev cazip bir kampanya başlattı. Kampanya dahilinde Tuna Ev Mağazalarından alacağınız iki üründen biri %50 indirimle ve taksit seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Tuna Ev, yemek odasından yatak odasına kadar her ihtiyaca yönelik mobilya ve aksesuarları ile evlere şık ve modern dekorasyon çözümleri sunuyor. Tuna Ev Mağazalarında, birbirinden şık oturma grupları, kanepeler, yemek odası grupları, TV üniteleri, yatak odası takımları ve bunları tamamlayıcı orijinal aksesuarları bulabilirsiniz.

Kampanya Tuna Ev’in Silivri – Kınalı’daki 15 bin metrekareye yayılan büyük showroom’unun yanı sıra, Altunizade, Masko, Modoko 4.Cadde ve Ankara’da yer alan mağazalarında da geçerli olacak.

TUNA EV HAKKINDA: Temelleri 1970 yılında Tuna Çelik olarak atılan Tuna Grup’a bağlı olarak faaliyet gösteren Tuna Ev, 2002 yılında kuruldu. Tuna Ev mobilyaları, Silivri – Kınalı mevkiindeki 40 bin metrekarelik fabrikada üretiliyor. Fabrikanın yanında 15 bin m2’ye yayılan bir showroom bulunuyor.

Bu haber Firmalar kategorisine tarafından 10 Ocak 2012 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış