×

Kelebek Mobilya’dan İndirim

Modern Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Mobilya sektörünün önde gelen markalarından Kelebek Mobilya mutfağını yenilemek isteyenler için yeni bir indirim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında eski mutfağını yenilemek isteyenler yüzde 15 indirimden faydalanıyor.

Kullanıcıya ve mekana özel çözümler sunan tasarımları ile mutfaklara değer katan Kelebek Mutfak, baştan sona yenilenmiş mutfak hayali kuran kullanıcılara, çok özel indirim, montaj ve ödeme kolaylığı sağlıyor. Mutfağını değiştirmek isteyenlere, “Eski mutfağınızı sökelim, yepyeni mutfağınızı 1.000 TL ve yüzde 15 indirimle takalım” çağrısında bulunan Kelebek Mutfak, 7.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan kampanya kapsamında, sökme ve montaj hizmetini de ücretsiz gerçekleştiriyor.

İşlevsel tasarımı ile kullanıcının zevkine ve evine uyum sağlayan Kelebek Mutfak koleksiyonları, sadece 28 Şubat 2014 tarihine kadar özel indirim fırsatı ile sunuluyor. Kampanya, CardFinans’a özel “+8 taksit ve şimdi al Haziran 2014’te ödemeye başla” uygulamasıyla da destekleniyor.

Bu haber Firmalar, Mutfak Tasarımları kategorisine tarafından 18 Şubat 2014 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış