×

Lazzoni Mobilya Marman TV Ünitesi

Lazzoni Mobilya dev ekran televizyon ve uydu alıcısı ile birlikte satışa sunduğu Marman TV ünitesine isteseniz ses sistemi de eklenebiliyor.

Marman TV ünitesinin ön kısmındaki ve TV ünitesinin düzlemi boyunca hareket eden cam kapağı; ünitenin istediğiniz kısmını kapatmanızı, istediğiniz kısmını da açıkta bırakmanızı sağlıyor. Üstelik siyah cam kapağın tek işlevi de bu değil… Bu şık kapağın ortasında, cam yüzey ile bütünleşmiş 116 ekran bir LED TV bulunuyor.

Uydu alıcısı ve dev ekran televizyonu ile birlikte satışa sunulan Marman TV Ünitesi’ne, dilerseniz home theater ses sistemi de eklenebiliyor. HDMI kablo çıkışları bulunan televizyon, dizüstü ya da masaüstü bilgisayarınız ile iletişim kurabiliyor. Lazzoni Mobilya’nın talebi ile ünitenin üzerindeki televizyon modeli için Türkiye’ye özel olarak getirilen DLNA (Digital Living Network Alliance / Sayısal Akışlı Ağ Uyuşması) sertifikalı modül, isteğe bağlı olarak televizyona dahil ediliyor. Akıllı evlerde kullanılan ve ev cihazlarına özel olarak üretilmiş bu kablosuz bağlantı sistemi, bilgisayarınız ile televizyonunuzun hiçbir ara bağlantı ya da kabloya gerek olmaksızın iletişim kurmasını sağlıyor. Bu sayede, televizyon yayınını bilgisayarınıza rahatça aktarabiliyor ya da bilgisayarınızdaki tüm dijital video ve ses dosyalarını televizyondan izleyebiliyorsunuz.

Tüm elektronik bağlantıların profillerin içine zekice gizlendiği Marman, odanızı kablo kalabalığından ve TV sehpasından kurtarıyor. Farklı genişlik ve yükseklikteki işlevsel rafları ise hem kitaplarınız, hem de aksesuarlarınız için elverişli bir alan oluşturuyor.

Detaylı bilgi için:
www.lazzoni.com.tr

Bu haber Firmalar kategorisine tarafından 16 Nisan 2011 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış