×

Bosch Serie 6 i-DOS Çamaşır Makineleri

bosch çamaşır makineleri
Yeni Bosch Serie 6 i-DOS çamaşır makineleri, makineye her seferinde deterjan koyma işlemine son veren akıllı dozaj sistemi ve dokunmatik LED ekranı ile hem dizayn hem de teknolojik inovasyon olarak yeni çağın temsilcisi. 8 ve 9 kg’luk 2 farklı modeli olan Bosch Serie 6 i-DOS çamaşır makineleri ayrıca 10 yıl ek motor garantisi ile de evinizde güvenebileceğiniz en büyük yardımcınız.

Bir kerelik deterjan doldurma ile ortalama 40 yıkama

Yeni Bosch Serie 6 i-DOS çamaşır makinesi, sahip olduğu akıllı otomatik dozaj sistemi ile makinenin deterjan çekmecesine, şişenin tamamı bir kez konan konsantre sıvı deterjan ile bir daha deterjan çekmecesini açmaya gerek kalmadan 40 defaya kadar yıkama yapıyor. Özel sensörleri sayesinde makineye yüklenen çamaşırın ağırlığını, kirlilik derecesini ve kumaş cinsini belirliyor. Bu bilgilere dayanarak da kullanacağı yıkama programını, uygun sıcaklık derecesini ve devir sayısını kendi seçiyor, ne kadar deterjan ve yumuşatıcı alması gerektiğini de kendi belirliyor. A+++ -%30 enerji sınıfı ile en üst enerji sınıfı olan A+++’dan yüzde 30 daha az enerji tüketiyor.

Seçiminizi yapmak dokunmatik LED ekran ile çok kolay

Bosch Serie 6 i-DOS çamaşır makinelerinde bulunan dokunmatik LED ekran sayesinde hiçbir tuş kullanmaksızın, yalnızca ekran üzerine dokunarak, arzu edilen program ve ayarlar kolayca belirlenebiliyor. Bosch’un yeni geliştirdiği dokunmatik LED ekran, üstün teknolojisiyle kullanıcılara pratiklik ve hız sağlıyor; ekran üzerinden süre ve su sıcaklığı gibi ayarlar yapılması ve seçilen programın başlatılıp durdurulması mümkün oluyor. Dokunmatik LED ekran ayrıca seçilen programın ne kadar su ve enerji tükettiğini de gösteriyor.
Su sıcaklığı, yıkama süresi ve devir hızını belirleyen ‘Auto’ programı
Sunduğu her yeni modelle, çamaşır yıkamaya getirdiği kolaylıklara yenilerini ekleyen Bosch, Serie 6 i-DOS çamaşır makinelerinin ‘Auto’ programıyla kullanıcılarını ayar yapma zorunluluğundan da kurtarıyor. ‘Auto’ programı, çamaşır makinesinin özel sensörleri sayesinde çamaşırlarınızın tekstil türünü algılıyor. Böylece, çamaşırları en üstün performansta yıkamak için gereken su sıcaklığı, yıkama süresi ve devir hızınıbelirliyor; yıkama ve durulama sürecini zahmetsizce tamamlayıp pratik bir şekilde tertemiz çamaşırlar elde etmenizi sağlıyor.

Geniş kapasitesi ve özel yorgan programı ile en büyük yardımcınız olacak

8 ve 9 kg kiloluk iki farklı seçeneği olan yeni Bosch Serie 6 i-DOS çamaşır makineleri, tek seferde dağ gibi çamaşırı yıkıyor. Geniş kapasitesine ek olarak, yorgan programı sayesinde yorgan, yatak örtüsü gibi büyük hacimli eşyaların da güvenle yıkanmasını mümkün kılıyor. A+++-%30 enerji sınıfı ile en üst enerji sınıfı olan A+++’dan %30 daha az enerji tüketiyor, hem aile ekonomisine hem de doğaya büyük katkı sağlıyor.

Bu haber Beyaz Eşya kategorisine tarafından 28 Ekim 2015 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış