×

Lazzoni Mobilya’ dan Kitaplık Modeli

Kitaplık konusunda evinize, zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler sunuyoruz. Lego Kitaplık ismini taşıyan ürünümüz, farklı yükseklikte panel ve raf genişliği seçenekleri ile şekilden şekle girebiliyor. Bu kitaplıkta, alternatifler sadece ölçü ve parça sayıları ile de sınırlı değil. Lego kitaplığınızı kullanacağınız odadaki diğer mobilyaların renklerine göre; füme, abanoz, maple ve ceviz renklerinde seçebiliyorsunuz.

Modüler çözümlerimizin yanı sıra, lake uygulamalı ve sabit rafları bulunan kitaplık modellerini de beğeninize sunuyoruz. Lake kitaplıklarımızda, simetrik ve asimetrik raf düzenine sahip farklı modeller ile fonksiyonellik kadar dekoratif özellikleri de ön plana çıkarıyoruz.

Mekanın ölçüleri, beğeni ve ihtiyaçlara göre boyut ve form değiştirebilen kitaplık, kullanıcılarına adeta lego yapma keyfini yaşatıyor. Legoda biri 138 cm, diğeri 224 cm olmak üzere iki farklı yükseklik seçeneği bulunuyor. Raflarda ise 15, 30, 60 ve 90 cm genişliklerinde farklı alternatifler sunuluyor. Rafların tümü 40 cm derinliğinde. Lego kitaplığı oluştururken sadece raflar değil, çekmeceler ve hatta çalışma masası bile ekleyebiliyorsunuz. Biri 22 cm, diğeri 33 cm yüksekliğinde olan iki çekmece seçeneğinin ikisi de 60 cm genişliğinde. Lego kitaplığa entegre edilebilen masanın genişliği ise 90 cm. Lego kitaplığınızı kullanacağınız odadaki diğer mobilyaların renklerine göre; füme, maple ve walnut renklerinde seçebiliyorsunuz.

Bu haber Dekorasyon kategorisine tarafından 26 Kasım 2012 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış