×

Lazzoni Mobilya Yeni TV Ünitesi


Lazzoni Mobilya, yeni televizyon ünitesi Marman ile ilginç bir tasarıma daha imza attı.

Marman TV ünitesinin ön kısmındaki ve TV ünitesinin düzlemi boyunca hareket eden cam kapağı; ünitenin istediğiniz kısmını kapatmanızı, istediğiniz kısmını da açıkta bırakmanızı sağlıyor. Üstelik siyah cam kapağın tek işlevi de bu değil… Bu şık kapağın ortasında, cam yüzey ile bütünleşmiş 116 ekran bir LED TV bulunuyor.

Uydu alıcısı ve dev ekran televizyonu ile birlikte satışa sunulan Marman TV Ünitesi’ne, dilerseniz home theater ses sistemi de eklenebiliyor. HDMI kablo çıkışları bulunan televizyon, dizüstü ya da masaüstü bilgisayarınız ile iletişim kurabiliyor. Akıllı evlerde kullanılan ve ev cihazlarına özel olarak üretilmiş DLNA teknolojisi bulunan televizyon, bilgisayarınız ile hiçbir ara bağlantı ya da kabloya gerek olmaksızın iletişim kurabiliyor. Bu sayede, televizyon yayınını bilgisayarınıza rahatça aktarabiliyor ya da bilgisayarınızdaki tüm dijital video ve ses dosyalarını televizyondan izleyebiliyorsunuz.

Tüm elektronik bağlantıların profillerin içine zekice gizlendiği Marman, odanızı kablo kalabalığından da kurtarıyor. Farklı genişlik ve yükseklikteki işlevsel rafları ise hem kitaplarınız, hem de aksesuarlarınız için elverişli bir alan oluşturuyor.

Bu haber TV Üniteleri kategorisine tarafından 13 Ocak 2012 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış