×

Kelebek Mobilya Idea Koltuk Takımı

Türkiye’nin bilinen mobilya markalarından olan Kelebek Mobilya, ürün gamına yeni bir isim daha kattı. Özel tasarımı ve avantajlı fiyatları ile Kelebek Mobilya Idea Koltuk Takımı satışa sunuldu.

Türkiye’de modüler mobilya denince akla gelen ilk marka olan Kelebek, ‘sade’ ve ‘işlevsel’ konseptiyle hayata geçirdiği yeni koltuk takımı Idea ile tüketicinin beğenisine hitap ediyor. Kullanıcıya konfor sunan Idea, minimal çizgiye sahip tasarımı ve estetik duruşuyla mekanların havasını değiştiriyor.
Kelebek Mobilya Idea Koltuk Takımı
Evinizde Mükemmel Uyum
Sağlam iskelet yapısıyla rahatlık ve dayanıklılığı bir arada sunan Idea koltuk takımı, Kelebek’in seçkin yemek odası takımı Imperia ile de mükemmel bir uyum yakalıyor. Rahat ve ergonomik oturum sağlayan matif baza ayaklı koltuk takımı Idea, Kelebek’in diğer özel serileri ile kombine olarak yaşam alanlarını keyifli hale getiriyor.

Idea, en avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor
En özel tasarımlarını en avantajlı fiyatlarla kullanıcılarla buluşturan Kelebek’in yeni koltuk takımı Idea, 9 taksitli ve indirimli fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor. Idea üçlü koltuk, 2.223 TL, ikili koltuk 1.987 TL, tekli koltuk 1.402 TL ve Idea koltuk takımının tamamı ise 5.612 TL’den satışa sunuluyor.

Evini zevkine ve bütçesine göre baştan aşağı donatmak isteyenler için çok kullanışlı seçenekler sunan Kelebek; birbirleriyle kombine olabilen yemek odası, yatak odası, salon takımı, kitaplık, köşe koltuk, TV ünitesi, sehpa ve berjer modelleri ile her yaştan kullanıcıya hitap ediyor.

Bu haber Oturma Odası Tasarımları kategorisine tarafından 8 Haziran 2015 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış