×

Confetti Banyo Halısı ve Banyo Paspası Modelleri

Confetti Banyo Halısı
Desen desen farklı halı çeşitleriyle banyoların havasını değiştiren Confetti, organik yapısıyla dikkat çeken Naturel koleksiyonuyla genç çiftlere kullanışlı, şık ve modern tasarımlar sunuyor.

Organik yapısıyla sağlıklı bir kullanım alanı oluşturan Naturel koleksiyonu, kaymaz jel, emici tabanı ve yıkanabilir özelliği sayesinde yeni evlenecek hanımlar tarafından tercih ediliyor.

Klasikten moderne birçok farklı ürün tasarımı bulunan Confetti, geliştirdiği organik yapılı özel üretim halılarıyla banyolara yepyeni bir hava katıyor. Confetti Naturel koleksiyonu, organik ipliklerden oluşan yapısıyla banyolarda sağlıklı bir kullanım alanı sağlarken, banyolarda sıkça yaşanan ıslak zemin problemiyle de emici tabanı sayesinde hanımlara kullanım kolaylığı sağlıyor. Koku yapmaz ve yıkanabilir özellikleriyle titiz hanımlar tarafından tercih edilen Confetti organik yapılı banyo halıları, büyük ebat ve farklı renk seçenekleriyle geniş banyolar da şık çözümler oluşturuyor.

Confetti Naturel koleksiyonu, kimyasal herhangi bir boya içermemesi sebebiyle sağlık açısından hiçbir tehdit oluşturmuyor. Doğal renk seçeneklerinden oluşan organik yapılı Naturel banyo halısı, çift taraflı kullanım özelliği ile farklı tasarımları banyonuza yansıtmanızı sağlıyor.

Bu haber Ev Tekstili kategorisine tarafından 22 Haziran 2015 tarihinde eklendi ve 1 yorum yapıldı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


  • Sontos

    Rachel L – Saw this on Pinterest, and loved it so much that I had to find it on your blog. But the link was only to the blog not this particular post So it was pinend 32 weeks ago, that was mid March. Rifled through your March posts til I found it. Worth the hunt it’s adorable! And the step by step is great too