×

Tepe Home 2013 İlkbahar-Yaz Ürünleri

Ev Dekorasyonu ve Mobilya sektörünün zincir mağazacılık alanında lider konumdaki markası Tepe Home, 2013 İlkbahar – Yaz Aksesuar ürünlerini ve Bahçe Mobilyaları koleksiyonunu Cevahir Alışveriş Merkezindeki mağazasında basın mensuplarına tanıttı. 8 Mart Cuma günü gerçekleşen lansmana ağırlıklı dekorasyon yayınları büyük ilgi gösterdi. Chello ve Keman eşliğinde kutlama havasında geçen lansmanda sergilenen ürünler büyük beğeni topladı. […]

Ev Dekorasyonu ve Mobilya sektörünün zincir mağazacılık alanında lider konumdaki markası Tepe Home, 2013 İlkbahar – Yaz Aksesuar ürünlerini ve Bahçe Mobilyaları koleksiyonunu Cevahir Alışveriş Merkezindeki mağazasında basın mensuplarına tanıttı.
tepe1
8 Mart Cuma günü gerçekleşen lansmana ağırlıklı dekorasyon yayınları büyük ilgi gösterdi. Chello ve Keman eşliğinde kutlama havasında geçen lansmanda sergilenen ürünler büyük beğeni topladı.

Soğuk kış günlerinin geride kaldığı bugünlerde Tepe Home mağazalarında baharın esintileri ile yaza merhaba diyen ürünler tüm Tepe Home mağazalarında sergileniyor.

Bu haber Firmalar kategorisine tarafından 13 Mart 2013 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış