×

Tchibo’dan Kahvaltı Keyfi Teması

Her hafta değişen temalarıyla müşterilerini birbirinden pratik ve değişik ürünlerle buluşturan Tchibo’da; 20 Mart’ta başlayacak “Kahvaltı Keyfi” teması eşsiz bir kahvaltı sofrası için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Rengarenk mutfak ürünlerinin tüm aile fertlerini neşelendireceği temada akıllı pişirme gereçlerinden lezzet fikirlerine, ev tekstil ve dekorasyon ürünlerinden kesme tahtalarına uzanan zengin bir koleksiyon yer alıyor. Kahvaltı […]

tchibodan_kahvalti_keyfi_temasi_1

Her hafta değişen temalarıyla müşterilerini birbirinden pratik ve değişik ürünlerle buluşturan Tchibo’da; 20 Mart’ta başlayacak “Kahvaltı Keyfi” teması eşsiz bir kahvaltı sofrası için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Rengarenk mutfak ürünlerinin tüm aile fertlerini neşelendireceği temada akıllı pişirme gereçlerinden lezzet fikirlerine, ev tekstil ve dekorasyon ürünlerinden kesme tahtalarına uzanan zengin bir koleksiyon yer alıyor. Kahvaltı sofralarına renk katan kolay ve konforlu kullanımıyla çiçek çay süzgeci de şık tasarımıyla tüm kahvaltı sofralarındaki yerini bekliyor. Kahve saati için de çift duvarlı paslanmaz çelikten yapılmış, kahvenin uzun süre sıcak kalmasını sağlayan French Press, termos, süt köpürtücü ve değişik muglar da tema ürünleri arasında.

Tchibo’dan Kahvaltı Keyfi temasına özel sürpizler

Tchibo, 20 Mart tarihinde tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattından satışa sunacağı “Kahvaltı Keyfi” temasında farklı çay tatlarını sevenlere özel, 60 adet standart çay poşeti saklama imkanı sağlayan çay poşeti saklama kutusu da yer alıyor. Tchibo müşterilerine farklı sürprizlerin olduğu yeni temada, 4’lü yumurta pişirme seti ve 4’lü yumurta şekillendirici setini birlikte alanlara 36,95TL’den satışa sunulurken haftanın kahvesi olan, özenle çekilmiş lezzetiyle Feine Milde’den 2 paket alana, ikincisi %50 indirimli olacak.

Bu haber Firmalar kategorisine tarafından 17 Mart 2013 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış