×

Silverline’ın En Sessiz Davlumbaz Serisi

Silverline davlumbaz
Silverline davlumbaz

Ankastre mutfak ürünlerinin iddialı markası Silverline, “Silence Serisi” ile mutfaklara sessizlik ve huzur getiriyor. Tasarım konusundaki uzmanlığını son teknoloji ile birleştirerek ürettiği Silence Serisi’ni Haldun Dormen’in oyandığı yeni reklam kampanyası ile tanıtan Silverline, pürüzsüz siyah cam yüzeyli Andromeda ile de asaletin pırıltısını mutfağınıza taşıyor.

Şık duruşu ile mutfakları evin çekim merkezi haline getiren Silverline Andromeda 90, şık tasarımının yanı sıra fonksiyonel kullanım avantajları ile de mutfakların vazgeçilmezi oluyor.

Uzaktan kumandası sayesinde mutfakta nerede olursanız olun kontrol edebileceğiniz Andromeda 90 model davlumbazı, birbirinden farklı 5 güç seviyesindeki yüksek emiş kapasitesi ile mutfağınızda tek bir koku zerresi bile bırakmıyor. Üstelik Silverline Silence Serisi’ne özel ekstra sessiz çalışma özelliği sayesinde de hiçbir gürültü oluşmuyor. Filtre dolduğunda uyaran ve otomatik olarak kapanabilen Silverline Andromeda sorunsuz kullanım rahatlığı sağlıyor. Size de şık mutfağınızda, sadece istediğiniz seslere ve kokulara izin vererek yemek yapmak keyfi kalıyor.

Bu haber Firmalar kategorisine tarafından 14 Nisan 2011 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış