×

Samsung’dan Dijital Kapı Kilidi Ezon

Teknoloji artık lüks olmaktan çıktı. Eskiden Filmlerde gördüğümüz bütün cihazlar evlerimizdeki yerini aldı. Şimdi de dijital şifreli kapı kolları geliyor. Kore merkezli teknoloji firmalarından Samsung, dokunmatik kontrollü yeni kapı kilit çeşitlerini Las Vegas’ta düzenlenen Uluslararası Güvenlik Konferansın’da (International Security Conference, ISC) tanıttı. Samsung iştiraklerinden birisi olan Seoul Commtech firması tarafından tanıtılan EZON SHS-7020, SHS-7120, SHS-7100, […]

Teknoloji artık lüks olmaktan çıktı. Eskiden Filmlerde gördüğümüz bütün cihazlar evlerimizdeki yerini aldı. Şimdi de dijital şifreli kapı kolları geliyor.

Kore merkezli teknoloji firmalarından Samsung, dokunmatik kontrollü yeni kapı kilit çeşitlerini Las Vegas’ta düzenlenen Uluslararası Güvenlik Konferansın’da (International Security Conference, ISC) tanıttı.

Dijital kapı kilidi

Samsung iştiraklerinden birisi olan Seoul Commtech firması tarafından tanıtılan EZON SHS-7020, SHS-7120, SHS-7100, SHS-3420 ve SHS-2320 kod adları verilen dijital kapı kilitleri, dokunmatik kontrole imkan sağlarkenı tasarımı ile de ilgi çekmeyi başarıyor. Kapıyı açmak için dokunmatik ekrana şifre girebilirsiniz veya üzerinde bulunan anahtar deliği ile geleneksel şekilde de kullanabilirsiniz. Bir diğer özelliği de kolay kurulumu. Herhangi bir ek kurulum yapmadan mekanik kilitler yerine entegre edilebiliyor.

Bu haber Teknoloji kategorisine tarafından 19 Nisan 2011 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış