×

Samsung 110 İnç UHDTV

Samsung’un piyasaya sürmeye hazırlandığı 110 inç UHDTV devasa televizyonun yanında daha önce ki modeller çok küçük kalacak.

Bu ürünün CES’te görücüye çıkması bekleniyor ancak fiyatı hakkında henüz yapılmış resmi bir açıklama yok .
Samsung’un yeni dev televizyonunun öncelikle Çin de piyasaya sürüleceği ve Çin’i Orta doğu ülkeleri ve birkaç Avrupa ülkesinin izleyeceği gelen haberler arasında. 110 inçlik Dünyanın en geniş Televizyonu olacak olan televizyonun en merak edilen yanı elbette ki fiyatı , bir önceki model olan 85 inçlik televizyonun fiyatının 40 bin dolar olduğunu göz önüne alırsak 110 inçlik devin bu fiyattan daha yukarılarda olacağını ön görebiliriz .
İlk bakışta bu devasa Televizyonu hangi evde ve hangi oda izleyeceğim diye düşünebilirsiniz çünkü gerçekten de 110 inçlik dev televizyon 2.6 metreye 1.8 metre ölçüleriyle büyük boy bir yataktan daha büyük ölçülere sahip. Bu boyutta ki bir televizyonu elbette ki normal standartlarda ki bir evde yada oda da izlemek imkansız zaten Samsung’un da 110 inçlik dev televizyonunu satmak için belirlediği hedef kitle VIP müşteriler , büyük kapsamlı şirketler ve büyük haber ajansları .

Bu haber Televizyonlar kategorisine tarafından 31 Aralık 2013 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış