×

Rasch’ın Yeni Duvar Kağıdı Koleksiyonu

duvar3
Duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch, yeni duvar kağıdı koleksiyonu Trianon 2015 ile klasik asalet ve zarafeti yaşam alanlarına getiriyor.

Modanın kısa zamanlı dinamiklerine bağlı kalmadan, çığır açan estetiklerini koruyan klasik tasarımların önemli bir yer tuttuğu günümüzde, HannaHome’un temsilcisi olduğu duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch markası, klasik zamanların güzelliğinden ilham alarak tasarladığı Trianon 2015 koleksiyonu ile geçmişin zarafetini yaşam alanlarına taşıyor.

Rafine bir zarafetten ödün vermeden görkemli, zengin mekanlar oluşturmak ve küçük dokunuşlarla mekanlara asalet kazandırmak isteyenler için tasarlanan koleksiyon, klasik dekorasyon stilinin ideal bir tamamlayıcısı niteliğinde.

Klasik zamanların vazgeçilmezi olan damask desenlerin, altın ve inci efektleri ile sunulduğu koleksiyonda, aynı zamanda tek başına da kullanabileceğiniz büyük ölçekli bezemelerden oluşan, kumaş sonlandırma dokusu ile dikkat çeken çizgili kombin kağıtları da mevcut. Renk paletinden teatral zengin kırmızı, siyah, yeşil, lacivert, mavi-gri, somon ve krem tonlarının ağırlıkla kullanıldığı Trianon 2015 koleksiyonunda yer alan duvar kağıtları, mekanlara ihtişamı getirirken, asil duruşunun ötesinde sımsıcak ortamlar vaad ediyor.

Bu haber Dekorasyon kategorisine tarafından 20 Şubat 2013 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış