×

Penelope Twin Platin Uyku Seti

Türkiye’de yastığın ve yorganın markası PENELOPE’nin Twin Platin yorganları, sıcaklık değişimlerine karşı vücudu koruyan yapısı ile kusursuz uyku için mükemmel bir atmosfer sunuyor.

Türkiye’de yastığın ve yorganın markası PENELOPE’den uyku keyfinizi ikiye katlayacak Twin yorgan ile kış aylarınız sıcacık geçecek. Özel tasarımıyla dört mevsim kulanım imkanı sunan PENELOPE Twin Platin yorganlar aynı zamanda şıklığı yatak odalarınızla buluşturuyor.

Çıt çıtlı yapısı sayesinde serin bahar akşamlarında, birleştirildiğinde ise kış aylarının yüzünü en sert gösterdiği soğuk gecelerde sizleri ısıtıyor. Doğal yapısından dolayı, sıcaklık değişimlerine karşı vücudu koruyup, nemi ayarlayan PENELOPE Twin Platin yorgan kusursuz uyku için de mükemmel bir atmosfer oluşturuyor.

Özellikle kış etkilerinin yoğun olarak hissedildiği bu aylarda sağlıklı ve sıcak uyumak isteyenlerin vazgeçilmezi olan PENELOPE Twin Platin yorganlar yüzde 90 gıdık tüyü, yüzde 10 sırt tüyünden oluşuyor. İçindeki gıdık tüyü oranının yüksek olması nedeniyle tüm diğer dolgu malzemelerine göre ısıyı daha fazla koruyabilen PENELOPE Twin Platin yorgan, hassas bünyeler için de önemli konfor sağlıyor.

Antibakteriyel ve antialerjik yapısı sayesinde kuş tüylerine karşı alerjisi olanlar dahi rahatlıkla kullanabiliyor. Kaz tüyünün ısıyı dengeleme ve nem alma özelliğiyle de uyku kalitenizi en üst seviyeye taşıyor.

PENELOPE Twin Platin Yorgan

Tek kişilik 995 TL

Çift kişilik 1184 TL

Bu haber Ev Tekstili kategorisine tarafından 10 Ocak 2012 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış