×

Muhteşem Çatı Katı Dekorasyonu

Stockholm’de bulunan bu muhteşem çatı katı dubleks daire beyaz duvarlar, büyük pencereler, tuğla görünümlü yer döşemesi İskandinav şömine ve yüksek tavanı ile (4.5 metre) dikkat çekiyor. Tasarımda kullanılan yatak odasına dikkat etmenizi istiyorum yatağın modeli ve konumlandırıldığı bölge çok güzel.

Stockholm’de bulunan bu muhteşem çatı katı dubleks daire beyaz duvarlar, büyük pencereler, tuğla görünümlü yer döşemesi İskandinav şömine ve yüksek tavanı ile (4.5 metre) dikkat çekiyor.

Tasarımda kullanılan yatak odasına dikkat etmenizi istiyorum yatağın modeli ve konumlandırıldığı bölge çok güzel.

Gorgeous_2_White_Attic_Penthouse Gorgeous_3_White_Attic_Penthouse Gorgeous_4_White_Attic_Penthouse Gorgeous_5_White_Attic_Penthouse Gorgeous_6_White_Attic_Penthouse Gorgeous_7_White_Attic_Penthouse Gorgeous_8_White_Attic_Penthouse Gorgeous_9_White_Attic_Penthouse Gorgeous_10_White_Attic_Penthouse Gorgeous_11_White_Attic_Penthouse Gorgeous_13_White_Attic_Penthouse Gorgeous_15_White_Attic_Penthouse Gorgeous_17_White_Attic_Penthouse Gorgeous_18_White_Attic_Penthouse Gorgeous_19_White_Attic_Penthouse Gorgeous_White_Attic_Penthouse

Bu haber Aydınlatma kategorisine tarafından 11 Haziran 2013 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış