×

Mondi’nde 221 Parça Güral Porselen Yemek Takımı Hediye

Mondi’den Evinize Yenilik Sofranıza Şenlik
Mondi’nin ‘Evinize yenilik, sofranıza şenlik’ kampanyasında 5 bin 500 TL’lik alışveriş yapan herkes, çekilişsiz kurasız 1.245 TL değerinde 221 parça Güral Porselen Yemek Takımı seti kazanma şansı elde ediyor.

Ürünlerinde fonksiyonelliği ve ergonomiyi ön planda tutan Mondi, bugüne kadar hayata geçirdiği kampanyalarıyla da dikkat çekiyor. Mondi’nin 31 Mart tarihine kadar devam edecek ‘Evinize yenilik, sofranıza şenlik’ kampanyasıyla, 5 bin 500 TL’lik alışveriş yapan herkes, çekilişsiz kurasız 221 parçadan oluşan Güral Porselen Yemek takımı Seti kazanma şansı elde ediyor.

Dekorasyon modasının tüm trendlerine uygun; oturma gruplarından, koltuk, yatak- baza , yemek ve genç odalarına, ev tekstil ürünlerinden bebek odalarına kadar pek çok alternatifin bulunduğu Mondi’den yapılacak alışverişte, evine yeni bir dokunuş kazandırmak isteyenler, bu kampanya ile evlerine dönerken çatal bıçak takımı, yemek takımı ve kahvaltı takımından oluşan 221 parçalık yemek takımı setlerini de yanlarında götürebiliyor.

Belirli ürün gruplarında yüzde 20 fiyat avantajının da sunulduğu Mondi’de, tüm alışverişler Axess’e özel peşin fiyatına 12 taksitle sunuluyor. Üstelik dileyen şimdi alıp, Haziran 2012’de ödemeye başlayabiliyor.

Bu haber Firmalar kategorisine tarafından 20 Ocak 2012 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış