×

Mondi Mobilya Yatak Odası Kampanyası

Mobilya sektöründe bilinen markalardan olan Mondi Mobilya, yatak odası almak isteyenler ve yatak odasını yenilemek isteyenler için yeni bir kampanya başlattı. Sadeliği ve fonksiyonelliğiyle göz dolduran Romantica Yatak Odası Takımı, oval ve özel kesim başlıkları, yüksek ayakları ve işlemeli ayrıntılarıyla yatak odanızda country tarzının zarafetini hissettirecek. Beyazın naif dokunuşu ve çiçek desenlerinin baharı müjdeleyen havasıyla […]

Mondi Mobilya Romantica Yatak Odası Takımı
Mobilya sektöründe bilinen markalardan olan Mondi Mobilya, yatak odası almak isteyenler ve yatak odasını yenilemek isteyenler için yeni bir kampanya başlattı.

Sadeliği ve fonksiyonelliğiyle göz dolduran Romantica Yatak Odası Takımı, oval ve özel kesim başlıkları, yüksek ayakları ve işlemeli ayrıntılarıyla yatak odanızda country tarzının zarafetini hissettirecek. Beyazın naif dokunuşu ve çiçek desenlerinin baharı müjdeleyen havasıyla her sabah huzurla uyanacaksınız.Rengarenk, irili ufaklı çiçek motiflerinin bir araya gelerek romantik bir uyum yakaladığı Romantica ile yatak odanız çok daha zarif.

Romantica Yatak Odası ;
– Sürgü kapaklı gardırop
– 5 kapaklı gardırop
– 4 kapaklı gardırop
– Tuvalet masası
– Tuvalet aynası
– Şifonyer
– 150-160 lık yatak başlığı
– 150-160 lık karyola
– Komodin
– Tercihe göre opsiyonel puf veya sandalye ; üniteleri ile siz değerli tüketicilerimizin yatak odalarını süsleyecek.

Romantica yatak odasını farklı kılan özellikler;
– Dış yüzey kaplama olarak komple hg beyaz renk kullanılmıştır.
– Ünitelerde kullanılan dekoratif süsler ile porselen kulplar görsel zenginliği artırmaktadır.
– Şifonyer, Komodin ve Tuvalet masasında şık lukens ayaklar kullanılmaktadır.
– Günümüz trend modası olan komple beyaz country tarzda tasarlanan ürünümüz yatak odalarına modern ve şık bir ferahlık katacaktır.
-Romantica Yatak Odası’nın tuvalet masasında bulunan çoklu çekmeceler kullanım kolaylığı sağlarken zarif kulpları yatak odası takımın bütününe uyum sağlar.
-Sürgü kapaklarıyla açıldığında yer kaplamayan ve geniş iç hacmiyle fonksiyonel bir kullanım sağlayan Romantica giysi dolabı, beyazın dinginliğiyle naif bir seçimdir.

Bu haber Yatak Odası Tasarımları kategorisine tarafından 31 Ekim 2015 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış