×

Kütahya Seramik’ten Yeni Ürünler

Yerler için kullanılan karolar şimdi de duvarları süslüyor.

Üstelik bu tasarımlarla mekanlar ayrıcalıklı ve ‘farklı’ bir görünüme kavuşuyor. Kütahya Seramik’in Majesty, Galleria, Magmatech ve Zenith ürünlerinden zevkinize uygun olanı seçip hem yerde hem duvarda kullanarak etkileyici bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Bu yıl yerler hızla duvara tırmanıyor! Kütahya Seramik’in yerde ve duvarda kullanılabilen, farklı tasarımdaki ürünleri sayesinde mekanlar ayrıcalıklı bir stil kazanıyor. Dijital karo teknolojisi ile üretilen Majesty’nin yanı sıra sırlı porselen karolar Galleria, Magmatech ve Zenith yerde ve duvarda kullanılabilme özellikleri sayesinde özel mekanlar oluşturuyor.

Kütahya Seramik’in dijital karo teknolojisi ile üretilen, 60×60 ebatında olan Majesty ürünü, mekanlarda mermer dokusu tercih edenler için biçilmiş kaftan. Gri kahve ve antrasit renklerinde, sırlı porselen bir ürün olan Galleria ise hem iç hem dış mekanlarda uygulanabiliyor. 100×50 ve 60×60 ebatında olan bu ürün mekanlara sakin, dingin ve rahatlatıcı bir atmosfer kazandırmaya yardımcı oluyor. Üstelik dış cephe sistemlerinde de uygulanabiliyor. Gri renkte olan, altın ve platin dekorları bulunan Magmatech ise yarattığı ihtişamla adeta bir kuyumcunun elinden çıktığını düşündürtüyor. Sırlı porselen bir ürün olmasına rağmen dokusu itibariyle iç mekanlarda tercih ediliyor. Duvarda ve yerde kullanılabilen bir diğer ürün ise Zenith. Konuklarının vitrinlere değil, zemine hayranlıkla baktığı alışveriş merkezleri düşünün… İşte Zenith tam da bu etkiyi sağlıyor. Bej, almond ve antrasit renklerinde sırlı porselen bir ürün olan Zenith, alışveriş merkezleri gibi yoğun bir yaya trafiği olan alanlar için uygun bir tasarım.

Seramik sektöründe öncü ve farklı tasarımların yaratıcı markası Kütahya Seramik’in koleksiyonlarında zevkinize uygun birçok model bulabilir, evinizi ve iş yerinizi etkileyici bir görünüme kavuşturabilir, baştan yaratabilirsiniz.

Bu haber Firmalar kategorisine tarafından 21 Şubat 2012 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış