×

Kütahya Porselen’den Yeni Yıl Armağanı

Modern çizgileriyle detaylarda saklı şıklığın adresi olan Kütahya Porselen, yeni yıl kampanyasıyla sofralara zarafet katıyor. Kütahya Porselen’in yeni yıl kampanyasında sunduğu 12 kişilik 85 Parça Yemek Takımından alanlara 229 TL değerinde düdüklü tencere hediye ediliyor. Aralık ayı boyunca geçerli olan kampanya dahilindeki alışverişinize 10 taksit imkanı da sunuluyor. Zengin koleksiyonu ve yenilikçi yaklaşımıyla zarif ürünler […]


Modern çizgileriyle detaylarda saklı şıklığın adresi olan Kütahya Porselen, yeni yıl kampanyasıyla sofralara zarafet katıyor. Kütahya Porselen’in yeni yıl kampanyasında sunduğu 12 kişilik 85 Parça Yemek Takımından alanlara 229 TL değerinde düdüklü tencere hediye ediliyor. Aralık ayı boyunca geçerli olan kampanya dahilindeki alışverişinize 10 taksit imkanı da sunuluyor.

Zengin koleksiyonu ve yenilikçi yaklaşımıyla zarif ürünler tasarlayan Kütahya Porselen, avantajlı bir yeni yıl kampanyası hazırladı. Aralık ayı süresince devam edecek kampanya boyunca, Kütahya Porselen’in kampanya dahilindeki 12 kişilik 85 Parça Yemek Takımından alanlara 229 TL değerinde düdüklü tencere hediye ediliyor. Gerçek porselenin inceliğini yansıtan Kütahya Porselen yemek takımı 85 parçadan oluşuyor ve sadece bu kampanyaya özel olarak 580 TL’den satışa sunuluyor. Kütahya Porselen’in yenil yıl kampanyasının sunduğu avantajlar arasında 10 taksit imkanı da yer alıyor.

Yeni yılda dostlarınıza ve ailenize büyüleyici sofralar hazırlamak için Kütahya Porselen’in yeni yıl kampanyası göz alıcı bir seçenek olarak öne çıkıyor. Siz de Kütahya Porselen mağazalarını, Kütahya Porselen ürünlerinin yer aldığı Türkiye’nin dört bir yanındaki Corner Collection mağazalarını ve www.porselensepeti.com’u ziyaret ederek sofralarınıza şıklık ve güzellik katabilirsiniz.

Bu haber Züccaciye kategorisine tarafından 12 Aralık 2011 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış