×

İtalyan Dialma Brown Türkiye’de


Türk mobilya sektörüne yeni bir soluk getiren Fatih Kıral, Brand Home mağazası ile alışveriş alışkanlıklarını değiştirmeyi hedefliyor. İtalyan Dialma Brown markasının Türkiye distribütörlüğünü alan Brand Home, her keseye uygun aksesuar, mobilya ve günlük kullanılan eşyalarla her eve girmeyi hedefliyor. Avrupa’da görmeye alıştığımız ancak Türk mobilya sektöründe bir ilk olma özelliği taşıyan yeni konsepti ile Brand Home, alışveriş yapsın yapmasın herkesi mağaza içinde ve bahçesinde bulunan cafesiyle ev yapımı sıcak soğuk içecek ve tatlı tuzlu ürünler ile buluşturuyor.Tüketiciler tarafından büyük beğeni ile karşılanan Brand Home cafe konsepti satışların ve müşteri memnuniyetin artmasını olumlu şekilde etkiliyor. 2 yıl içinde 10 şube ile büyümeye devam edecek olan Brand Home Türkiye’de bayilik sistemi ile yayılmayı hedefliyor.

İtalyan Dialma Brown markasının Türkiye distribütörlüğünü alan Brand Home, her keseye uygun aksesuar, mobilya ve günlük kullanılan eşyalarla her eve girmeyi hedefliyor. Brand Home mağazalarının içinde yer alan cafe konsepti ile Türkiye’ye bir ilki getiren Onur Kıral, müşterilerini alışveriş yaparken keyifli vakit geçirmelerini amaçlıyor. Brand Home isimli yeni mağazasını Anadolu Yakası’nın en önemli caddelerinden biri olan Cemil Topuzlu’da açan Onur Kıral, kalite ürünleri uygun fiyata müşterileri ile buluşturuyor. 09:00-23:00 saatleri arasında açık olan Brand Home iş sonrasında da alışveriş için zaman yaratıyor. Fatih Kıral markasının lüks ve pahalı algısı Brand Home mağazaları ile kıracak olan Onur Kıral, ürün fiyatlandırılmasına da özen gösteriyor. 100 TL’den başlayan fiyatlarla müşterileri ile buluşan Brand Home, her eve İtalyan ürünleri ile renk katıyor.

Brand Home Ege’ye açılıyor

Yeni bir marka olduğu halde çok talep gören Brand Home 2 yıl içinde 10 şube açarak, büyümeye devam edecek. İstanbul, Ege ve Akdeniz’de bayilikler vermeyi planlayan Onur Kıral
bayilik sistemiyle tüm Türkiye’ye yayılmak istiyor.

Bu haber Firmalar kategorisine tarafından 17 Kasım 2012 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış