×

İstikbal, Sevgililer Günü’ne Özel ‘Love You’ Nevresim Takımıyla Aşkınızı Sonsuz Kılıyor

Sevgililer Günü’nde de sizi yalnız bırakmayan İstikbal, özel olarak tasarladığı ‘Love You’ nevresim takımını beğeninize sundu. Siz de aşkınızı ‘Love You’ ile göstermek istiyorsanız mutlaka bir İstikbal Mağazası’na uğrayın. Mobilya sektörünün lider markası İstikbal, sevdiğinizin gönlünü Sevgililer Günü’nde yeniden fethetmeniz için ‘Love You’ nevresim takımını sizlerin beğenisine sundu. Mor ve pembe desen kombinleri ile duygularını […]

Sevgililer Günü’nde de sizi yalnız bırakmayan İstikbal, özel olarak tasarladığı ‘Love You’ nevresim takımını beğeninize sundu. Siz de aşkınızı ‘Love You’ ile göstermek istiyorsanız mutlaka bir İstikbal Mağazası’na uğrayın.

low_siz-de-askinizi-love1

Mobilya sektörünün lider markası İstikbal, sevdiğinizin gönlünü Sevgililer Günü’nde yeniden fethetmeniz için ‘Love You’ nevresim takımını sizlerin beğenisine sundu. Mor ve pembe desen kombinleri ile duygularını ifade etmek isteyenlere seslenen İstikbal, Sevgililer Günü’nden ilham alarak yatak odalarına dokunuyor.

Kalp desenleri ve renk uyumları ile tasarlanan nevresim takımı hem sevdiğinizi mutlu etmenize hem de sevginizi tazelemenize olanak sağlıyor. Göz kamaştıran desenleri ile İstikbal ‘Love You’ nevresim takımı, ‘Aşk Yumuşacık ve Rengârenk Sabahlara Uyanmaktır’ sloganı ile bu Sevgililer Günü’nde de sevdiğinize sıcacık bir hediye için sizleri mağazalarına davet ediyor.

Bu haber Firmalar kategorisine tarafından 22 Ocak 2013 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış