×

İstikbal Regina Mutfak Veronica Mutfak Modelleri

Bir evin en önemli alanlarının başında gelir mutfak. Evdeki yenileme çalışmaları da önce ya mutfaktan başlanır ya da banyodan. Yeni bir mutfak dolabı yaptırmadan önce iyice araştırmak gerekiyor. Gerek mutfak dolabı fiyatlarını gerekse mutfak dolabı modellerini araştırmak lazım. Sonuç itibari ile oldukça zor bir işlemdir mutfak dolabını yenilemek. Eski dolap sökülür, fayanslar kırılır vs derken […]

Bir evin en önemli alanlarının başında gelir mutfak. Evdeki yenileme çalışmaları da önce ya mutfaktan başlanır ya da banyodan. Yeni bir mutfak dolabı yaptırmadan önce iyice araştırmak gerekiyor. Gerek mutfak dolabı fiyatlarını gerekse mutfak dolabı modellerini araştırmak lazım. Sonuç itibari ile oldukça zor bir işlemdir mutfak dolabını yenilemek. Eski dolap sökülür, fayanslar kırılır vs derken çuval çuval moloz çıkıverir ortaya.

İstikbal Mobilya‘nın mutfak ve banyo ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunduğu markası olan Regina Mutfak 2013’te piyasaya çıkardığı yeni mutfak modellerinden olan Veronica Mutfak Modelleri ile 5 farklı renk seçeneği ve 6 farklı yeni mutfak modellerini satışa sundu.

Yeni mutfak modelleri ile ilgili bir çok yazımız mevcut sitemizde bunlardan en popüler olanı Cam Kapaklı Mutfak Dolabı Modelleri başlıklı yazımız. Diğer ilgili Mutfak haberlerimiz ise makalemizin sonunda karşınızda olacak.

istikbal veronica mutfak beyaz

istikbal veronica mutfak cappucino krem

istikbal veronica mutfak cappucino

istikbal veronica mutfak kirmizi

istikbal veronica mutfak mat krem

veronica mutfak istikbal mobilya

Bu haber Mutfak Tasarımları kategorisine tarafından 21 Temmuz 2013 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış