×

İstikbal Mobilya’dan Otantik Yatak Odası Takımı

Hem renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleriyle avangart bir tasarıma sahip olan Otantik Yatak Odasının gövde üzerinde ceviz rengi, kapaklarda ise krem renk kullanılmıştır. Takımın genelinde hâkim olan dekoratif kulpları ile beraber başlık kısmında yer alan cam üzerine uygulanan dekoratif LED aydınlatmalar ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Yerden yüksek ayakları, 5 Kapılı gardırop ayna kenar kısmında […]

Hem renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleriyle avangart bir tasarıma sahip olan Otantik Yatak Odasının gövde üzerinde ceviz rengi, kapaklarda ise krem renk kullanılmıştır.

Takımın genelinde hâkim olan dekoratif kulpları ile beraber başlık kısmında yer alan cam üzerine uygulanan dekoratif LED aydınlatmalar ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.

Yerden yüksek ayakları, 5 Kapılı gardırop ayna kenar kısmında yer alan Led aydınlatması, dekoratif tuvalet masa aynası, şık ve farklı gardıropları ve üniteleri ile görsel açıdan desteklenmiş olup şık bir tasarıma kavuşturulmuştur.

Otantik Yatak Odası Takımı, Sürgülü ve 5 Kapılı Gardırop, 150’lik, 160’lık, 180’lik ve 200’lük Karyola ve Başlık, Tuvalet Masası ve Aynası, Komodin, Şifonyer ve Sandalye ünitelerinden oluşmaktadır

Fiyat;4.980 TL

Bu haber Yatak Odası Tasarımları kategorisine tarafından 9 Mayıs 2014 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış