×

İstikbal Mobilya Elite Yatak Odası Takımı

İstikbal Mobilya‘nın yeni kataloğunda yer alan yatak odası takımı modellerinden E1 standartlarında malzeme kullanılarak üretilen İstikbal Elite Yatak Odası Takımı üç farklı kombinde satışa sunuldu. Elite Yatak Odası 6 kapılı gardırop, 5 kapılı gardırop ve sürgülü kapılı gardırop seçenekleri ile İstikbal Mobilya mağazalarında sergileniyor. Elite Yatak Odası Takımı 6 kapılı gardırop seçenekli bu paketinde tuvalet […]

İstikbal Mobilya‘nın yeni kataloğunda yer alan yatak odası takımı modellerinden E1 standartlarında malzeme kullanılarak üretilen İstikbal Elite Yatak Odası Takımı üç farklı kombinde satışa sunuldu.
Elite Yatak Odası 6 kapılı gardırop, 5 kapılı gardırop ve sürgülü kapılı gardırop seçenekleri ile İstikbal Mobilya mağazalarında sergileniyor.

Elite Yatak Odası Takımı

Elite Yatak Odası Takımı 6 kapılı gardırop seçenekli bu paketinde tuvalet Masası + tuvalet Aynası + 150/160’lık Başlık + 2 adet komodin yer alıyor. Bu paketin satış fiyatı 5.999,40 TL’den başlıyor.

Elite Yatak Odası Takımı 5 kapılı

Elite Yatak Odası Takımı 5 kapılı gardırop seçenekli bu paketinde tuvalet Masası + tuvalet Aynası + 150/160’lık Başlık + 2 adet komodin yer alıyor. Bu paketin satış fiyatı 5.729,40 TL’den başlıyor.

Elite Yatak Odası Takımı sürgülü kapılı

Elite Yatak Odası Takımı sürgülü kapılı gardırop seçenekli bu paketinde tuvalet Masası + tuvalet Aynası + 150/160’lık Başlık + 2 adet komodin yer alıyor. Bu paketin satış fiyatı 5.999,40 TL’den başlıyor.

Bu haber Yatak Odası Tasarımları kategorisine tarafından 8 Nisan 2017 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış