×

İlginç Tasarımı ile Stüdyo Daire Tasarımı

39 metrekarelik bir daireniz olsa ve bu daireyi maksimum verimle kullanmanız gerekse aynı zamanda da ferah ve kullanışlı olmasını isterseniz nasıl bir yol izlemelisiniz. İşte İsveç’teki bu daire tasarımcısı bunların cevabını veriyor bize. Yataik odası, oturma odası ve yemek odasının bir arada olabilmesi için sadece 39 metrekare yeterli olabiliyormuş. Stüdyo daire düzeninde önceliği yatak odasını […]

34 Metrekarelik Stüdyo Daire

39 metrekarelik bir daireniz olsa ve bu daireyi maksimum verimle kullanmanız gerekse aynı zamanda da ferah ve kullanışlı olmasını isterseniz nasıl bir yol izlemelisiniz.

İşte İsveç’teki bu daire tasarımcısı bunların cevabını veriyor bize. Yataik odası, oturma odası ve yemek odasının bir arada olabilmesi için sadece 39 metrekare yeterli olabiliyormuş.

Stüdyo daire düzeninde önceliği yatak odasını asma kat şeklinde yaparak alt tarafta geniş bir alan kalması sağlanmış. Oturma odası da iki pencere önüne yerleştirilerek evin tamamının ışık alabilmesine ve ferah bir yaşam alanı oluşmasına yardımcı olmuş.

34 Metrekarelik Stüdyo Daire Tasarımı

34 Metrekarelik Stüdyo Daire Tasarımı 1

34 Metrekarelik Stüdyo Daire Oturma Odası

34 Metrekarelik Stüdyo Daire Mutfak Düzeni

34 Metrekarelik Stüdyo Daire Mutfak Düzeni 2

34 Metrekarelik Stüdyo Daire Düzeni

Bu haber Dekorasyon kategorisine tarafından 21 Nisan 2014 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış