×

GPD Aduro Banyo Bataryası Serisi

GPD’nin “Tasarımın Gücü” konseptine dahil olan Aduro serisi; güçlü tasarım karakteri, sağlam yapısı, katlanabilir-oynar banyo bataryası gagası ile fark yaratıyor. Adını ateşten alan Aduro özellikle geniş alanlı, karakteristik mimari yapılarla bütünleşebilecek bir çizgiye sahip. Seride banyo bataryası, lavabo ve eviye bataryası, küvet bataryası, ankastre ürünler gibi geniş bir seçenek kullanıcılara sunuluyor. Aduro banyo bataryası çıkış […]

GPD’nin “Tasarımın Gücü” konseptine dahil olan Aduro serisi; güçlü tasarım karakteri, sağlam yapısı, katlanabilir-oynar banyo bataryası gagası ile fark yaratıyor.

Adını ateşten alan Aduro özellikle geniş alanlı, karakteristik mimari yapılarla bütünleşebilecek bir çizgiye sahip. Seride banyo bataryası, lavabo ve eviye bataryası, küvet bataryası, ankastre ürünler gibi geniş bir seçenek kullanıcılara sunuluyor.

sADURO LAVABO_1

Aduro banyo bataryası çıkış ucunun duvara paralel konuma getirilmesi ile duşa yönlendirme özelliğine, çıkış ucunun duvara dik konuma getirilmesi ile perlatöre yönlendirme özelliği ile tasarımı fonksiyonellikle buluşturuyor.

ADURO ÜRÜN BÜLTENİ

sADURO-BANYO_1

Aduro serisi ürünlerinde banyo bataryası 16 lt, lavabo ve eviye bataryasında dakikada 8 lt su kullanılabiliyor.

sADURO-EV_YE_1

Aduro serisi GPD’nin su tasarrufunu tasarım ile birleştiren çizgisinin farklı bir örneği.

W: www.gpd.com.tr

Bu haber Banyo Tasarımları kategorisine tarafından 6 Nisan 2013 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış