×

Geberit Sigma80

Yenilikçi tasarımların adresi Geberit, konforu banyolarında isteyenlerin tek tercihi oluyor. Geberit Sigma80, ileri teknolojiyle tasarımı birleştiriyor ve tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Sigma80 kumanda kapağı, banyo tasarımlarına teknolojik bir şıklık sunuyor. Kalitesini ödülüyle taçlandıran Geberit Sigma serisi, rezervuarlara uyumlu kumanda kapaklarına bir yenisini daha ekliyor. Çift kademeli deşarj sistemine sahip olan yeni kumanda kapağı Sigma80, büyük […]

Yenilikçi tasarımların adresi Geberit, konforu banyolarında isteyenlerin tek tercihi oluyor. Geberit Sigma80, ileri teknolojiyle tasarımı birleştiriyor ve tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Sigma80 kumanda kapağı, banyo tasarımlarına teknolojik bir şıklık sunuyor.
Geberit-Sigma80_schwarz_Licht_orange-689x516
Kalitesini ödülüyle taçlandıran Geberit Sigma serisi, rezervuarlara uyumlu kumanda kapaklarına bir yenisini daha ekliyor. Çift kademeli deşarj sistemine sahip olan yeni kumanda kapağı Sigma80, büyük veya küçük ışığın önüne yaklaştırılan elin dalgası ile deşarj sürecini başlatıyor. Geberit Sigma80 kumanda kapağı, hem ekonomik hem de hijyenik bir deşarj imkanı sunuyor. Sigma80 kumanda kapağı, kusursuz teknolojisi ve tasarımıyla banyolara modern ve sıra dışı bir şıklık sunuyor.

GEBERİT SİGMA80 RENKLENİYOR, EŞSİZ TASARIM BÜYÜLÜYOR

Geberit Sigma80 son teknoloji ve üstün işlevselliği ile yaşam kalitesini yükseltiyor. Eşsiz tasarıma sahip Sigma80 kumanda kapağı siyah ve aynalı cam olmak üzere iki farklı yüzey seçeneği sunuyor. Banyolarda çağdaş tasarım arayanlar için 2012 IF tasarım ödülüne sahip Geberit Sigma80 kumanda kapağı iki farklı boyda basma düğmesi yerine, iki farklı boyda ışıklı alana sahip. Ayrıca zevkinize uygun olarak; mavi, yeşil, turkuaz, lila ve turuncu ışık seçenekleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Modern banyoların tercihi Geberit Sigma80, sensörlü deşarj sistemleriyle teknolojinin ve konforun vazgeçilmezi oluyor. Banyolarını yenilemek ve banyolarında fark oluşturarak şıklığı yakalamak isteyenler, Sigma80 kumanda kapağı tam size göre.

Bu haber Banyo Tasarımları kategorisine tarafından 6 Nisan 2013 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış