×

Fuga Mobilya 2012 Koleksiyonu

2012 yılına yeni koleksiyonuyla girmeye hazırlanan Fuga, bu sene de oldukça iddalı gözüküyor Birbirinden farklı , fonksiyonel ve şık tasarımlarıyla müşterilerinin haklı beğenisini kazanan Fuga , ‘Pena ‘ isimli yeni yatak odasıyla büyük ilgi topluyor. Farklı ayak tasarımı , eğimli yatak başı, aynalı komidinleri ve tamamı ceviz olan bu yeni yatak odası Pena ile Fuga, […]


2012 yılına yeni koleksiyonuyla girmeye hazırlanan Fuga, bu sene de oldukça iddalı gözüküyor

Birbirinden farklı , fonksiyonel ve şık tasarımlarıyla müşterilerinin haklı beğenisini kazanan Fuga , ‘Pena ‘ isimli yeni yatak odasıyla büyük ilgi topluyor.

Farklı ayak tasarımı , eğimli yatak başı, aynalı komidinleri ve tamamı ceviz olan bu yeni yatak odası Pena ile Fuga, çok şık yeni bir tasarıma daha imzasını atmış.

2012 koleksiyonunda yeni koltuk tasarımlarının arasında göreceğimiz ‘Gana’ isimli modeli de yine farklı tasarımı, oturumdaki konforu ve şıklığıyla farkını hemen hissettiriyor. Yeni modelleri arasında yer alan ‘Roma’ koltuk modern tarzıyla beğeni kazanacağa benziyor.

Hazırladığı bu yeni koleksiyonu ile satış hedeflerini yükseltmeye devam eden Fuga, birbirinden şık aksesuar ürünleriyle evinizin detaylarını da unutmamış.

Fuga Tasarım Ekibi yıl içinde yeni koleksiyonuna eklenmesi düşünülen yine çok iddalı modellerinin olduğunu açıkladı. Mobilya sektöründe 20 yılı aşkın süredir müşterilerine kaliteli, şık ve tasarım ürünler sunan Fuga 2012 yılında da evlerinize yeni tasarımlar katmak için sizi bekliyor…

Maksimum konfor yakalamak için yaşamın her aşamasında, son teknoloji ile üstün kaliteyi harmanlayan Fuga, size sımsıcak bir ev atmosferi sunmaya devam ediyor.

Bu haber Firmalar kategorisine tarafından 21 Aralık 2011 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış