×

Ferforje ürünler 2013 yılına damgasını vurdu

Ferforje özeniyle hazırlanmış ürünle, tüm dekorasyonunuzu değiştirmeden, yaşam alanınıza farklı bir hava katabilirsiniz.Klasik tarzda önemli bir yere sahip ferforje işi ürünler 2013’te yeniden dekorasyon trendleri arasına girdi.Sandalyelerden balkon korkuluklarına, süs kafeslerden gazeteliklere, posta kutularından avizelere kadar her alanda görülen ferforje farklı renk ve desenleriyle de seçenekler sunuyor. DEKORASYONU ZENGİNLEŞTİRİR Ferforje özeniyle hazırlanmış bir ürünle; tüm […]

Ferforje özeniyle hazırlanmış ürünle, tüm dekorasyonunuzu değiştirmeden, yaşam alanınıza farklı bir hava katabilirsiniz.Klasik tarzda önemli bir yere sahip ferforje işi ürünler 2013’te yeniden dekorasyon trendleri arasına girdi.Sandalyelerden balkon korkuluklarına, süs kafeslerden gazeteliklere, posta kutularından avizelere kadar her alanda görülen ferforje farklı renk ve desenleriyle de seçenekler sunuyor.

0_221

DEKORASYONU ZENGİNLEŞTİRİR
Ferforje özeniyle hazırlanmış bir ürünle; tüm dekorasyonunuzu değiştirmenize gerek kalmadan, odanıza ve yaşam alanınıza farklı bir hava vermek mümkün.

Ferforje işi her ustanın yapamayacağı bir iş hatta sanattır. Lüks ve pahalı mobilyalar için temel malzemelerden olan ferforje dekorasyonda zengin bir görünüm ve kullanım sağlar.

EVİNİZ VİNTAGE GÖRÜNÜME BÜRÜNSÜN
Dayanıklı, uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım sunan ferforje genelde bahçe korkulukları, pencere korkulukları, balkon korkulukları, merdiven korkulukları çeşitli süs eşyaları, banklar, sandalyeler, masalar ve kapılarda kullanılabilmektedir.

Bahçe mobilyalarında ferforjeleri kullanabileceğiniz gibi artık mutfağınıza da vintage bir görünüm kazandırmak için ferforjeyi tercih edebilirsiniz.

Üstelik özel tasarım üretimler sayesinde evinizde kendi zevkinize uygun modayı taşımanız da gayet kolay ve düşünülenden daha düşük maliyetli olacaktır. Birçok dekorasyon ve ev tekstili mağazasında karşınıza çıkabilecek bu seçkin ürünlerle evinizin ve bahçenizin atmosferini tamamıyla değiştirebilirsiniz.

0_1_147

0_2_140

Bu haber Firmalar kategorisine tarafından 22 Ocak 2013 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış