×

Evim Şahane Başvuru Formu

Yaptığı düzenlemelerle bir çok kişinin gönlünü fetheden ve “keşke bizim eve de gelse” dedirten Kanal D’nin sevilen programı Evim Şahane programı ve programın sunucusu ve mimarı Selim Yuhah’ın yenilediği evler herkesin beğenisini kazanıyor. Programıın takipçisi bir çok kişi; evim şahaneye nasıl başvurulur, evim şahane başvurusu nasıl yapılır, evim şahane ücretli mi, evim şahane iletişim, evim […]

Yaptığı düzenlemelerle bir çok kişinin gönlünü fetheden ve “keşke bizim eve de gelse” dedirten Kanal D’nin sevilen programı Evim Şahane programı ve programın sunucusu ve mimarı Selim Yuhah’ın yenilediği evler herkesin beğenisini kazanıyor.

Programıın takipçisi bir çok kişi; evim şahaneye nasıl başvurulur, evim şahane başvurusu nasıl yapılır, evim şahane ücretli mi, evim şahane iletişim, evim şahaneye nasıl katılabilirim, evim şahane telefon numarası gibi sorular yöneltiyor.

Dekorhobi.Com ailesi olarak biz de programı yakından takip ediyoruz. İlk bölümlerinde daha ziyade varlıklı kişilerin evlerine gittiği iddiası ile tepki çeken program daha sonraki programlarından biraz daha ihtiyaç sahibi ailelere yöneldi. Evim Şahane ekibi ortaya koyduğu işlerle herkesten tam not almayı başarıyor.

DekorHobi.Com takipçileri de bize yoğun şekilde programa nasıl katılabileceklerine dair sorularını mail ve mesaj yoluyla göndermeye devam edince konuyla ilgili bir haber yapmamızın ihtiyacı doğdu. Eğer sizde Evim Şahane Programına katılmak istiyorsanız, banyonuzu, mutfağınızı, yemek odasını, yatak odasını veya çocuk odasını yenilemek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklamanız gerekecektir. DekorHobi.Com olarak şimdiden başvuru yapan herkese bol şanslar diler gerçekten ihtiyaç sahibi olan herkesin bu hakkı kazanmasını dileriz.

evim sahane

Bu haber Dekorasyon kategorisine tarafından 16 Haziran 2013 tarihinde eklendi ve 1 yorum yapıldı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


  • yeliz

    Yaptiginiz calusmalara bayiliyorum. Rabbim hepinuze saglik versin. Bizim evede davet ediyorum