×

Evgör Mobilya’dan Facebook Kampanyası

Facebook üzerinden başlatılan kampanya ile ayın en beğenilen ürünü %30 indirimli sunuluyor.. Evgör Mobilya, 2012 yılına yeni bir kampanya ile başladı. Firmanın, sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden gerçekleştirdiği kampanyada, Ocak ayının en fazla beğeni alan mobilya ürünü, %30 indirimli olarak satışa sunuluyor. Bu sayede, evine yeni bir oturma grubu, salon takımı, köşe takımı, yatak odası […]


Facebook üzerinden başlatılan kampanya ile ayın en beğenilen ürünü %30 indirimli sunuluyor..

Evgör Mobilya, 2012 yılına yeni bir kampanya ile başladı. Firmanın, sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden gerçekleştirdiği kampanyada, Ocak ayının en fazla beğeni alan mobilya ürünü, %30 indirimli olarak satışa sunuluyor.

Bu sayede, evine yeni bir oturma grubu, salon takımı, köşe takımı, yatak odası veya Tv ünitesi almayı düşünenler, sahip olmayı istedikleri Evgör Mobilya ürününü, Facebook’taki arkadaşlarının da beğenmesini sağlayarak, indirim avantajından yararlanabilirler.

Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat ve 36 aya varan taksit imkanı

EVGÖR Mobilya, bu hafta başlattığı Facebook kampanyasından yararlanarak beğendikleri ürünü %30 indirimli almak isteyen müşterilerine, ayrıca 36 aya varan taksit imkanı, Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat ve ödemeye 3 ay sonra başlama avantajları da sunuyor.

Firma, uygulamaya koyduğu “Emanet Sistemi” sayesinde de müşterilerine şimdi satın aldıkları ürünü, diledikleri zaman teslim ediyor.

Bu haber Firmalar kategorisine tarafından 3 Ocak 2012 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış