×

Altın Kaplama Hamak Görünümlü Küvet

Splinter Works tarafından tasarlanan altın kaplama küvet hamak modelinde olup oldukça sıra dışı. Karbon fiberden yapılmış ve daha sonra berrak vernik bir koruyucu kaplama ile tamamlanmıştır. Daha sonra 24 ayar altın ile kaplanmış.

Modern İtalyan Banyo Tasarımları

İtalyan banyo tasarım markası Toscoquattro birbirinden farklı modelde ürettiği küvet, lavabo ve banyo dolapları ile banyo tasarımına yeni bir soluk getirmiyor. Türkiye’de satış temsilcilikleri var mıdır bilmiyorum fakat satışını yaptığı ürünler görmeye değer. Eğer...

Hamak Görünümlü Küvet

Benim şimdiye kadar gördüğüm en ilginç ve hoşuma giden küvet modeli bu oldu. Splinter Works tarafından tasarlanan hamak küvet yere temas etmiyor. Modern tasarımının yanı sıra şıklığı da göz kamaştırıyor. Sadece yan duvarlara tutturulan...

Bolla Sfioro Yuvarlak Jakuzi Küvet

İtalyan banyo markası Hafro Franco Bertoli’nin dizayn ettiği Bolla Sfioro entegre bir dezenfeksiyon sistemine sahip

Çok Amaçlı Küvet

Kendin depolama bölmeleri bulunan bu küvetle banyolarınızdaki kalabalıktan kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda şampuanlarınızı, duş jellerinizi, köpüklerinizi vs. ulaşabileceğiniz en yakın yerde saklama imkanınız oluyor.

Alman Küvet Modelleri

Alman tasarımcı Manuel Dreesmann ve İsviçre banyo markası Bagno Sasso tarafından tasarlanan bu küvetler banyolarınıza renk katacak.

İtalyan Küvet Modelleri

Eğer banyolarınız için ilham verici küvet arıyorsanızİtalyan BluBlue portföyündeki bu ürünlere bakmanızı tavsiye ediyoruz. Canlı renkler ve enerjik bir görünümün yanı sıra çeşitli depolama alanları da sunuyor.