×

Modern İtalyan Banyo Tasarımları

İtalyan banyo tasarım markası Toscoquattro birbirinden farklı modelde ürettiği küvet, lavabo ve banyo dolapları ile banyo tasarımına yeni bir soluk getirmiyor. Türkiye’de satış temsilcilikleri var mıdır bilmiyorum fakat satışını yaptığı ürünler görmeye değer. Eğer...

Hamak Görünümlü Küvet

Benim şimdiye kadar gördüğüm en ilginç ve hoşuma giden küvet modeli bu oldu. Splinter Works tarafından tasarlanan hamak küvet yere temas etmiyor. Modern tasarımının yanı sıra şıklığı da göz kamaştırıyor. Sadece yan duvarlara tutturulan...

20 Çağdaş Banyo Küvetleri

Modern küvet tasarımları  standart  olandan farklı olarak  daha yenilikçi daha estetik ve daha tarz olarak  tasarlanmış. Dekorhobi.com olarak  size birkaç fikir sunmak istedik.

Müthiş Küvetler

Tek Kelime İle harika. Kolların ve bacakların rahatı düşünülmüş bu küvetteki davetkarlığı görüyor musunuz? Nuvist tasarımlarında pek keskin hatları kullanmıyor genellikle oval çizgileri tercih ediyor. Diğer ürünlerini de önümüzdeki günlerde göreceksiniz.

İtalyan Küvet Modelleri

Eğer banyolarınız için ilham verici küvet arıyorsanızİtalyan BluBlue portföyündeki bu ürünlere bakmanızı tavsiye ediyoruz. Canlı renkler ve enerjik bir görünümün yanı sıra çeşitli depolama alanları da sunuyor.