×

Eğlenceli Duvar Çıkartmaları

Bir kaç yaratıcı duvar çıkartmaları ile evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Bunun içinde büyük paralar harcamaya gerek yok. Kendiniz bile yapabilir, hatta el beceriniz varsa resimleri kendiniz bile çizebilirsiniz.

Beton Duvar Kağıtları

Tasarımcı Tom Haga’nın imzasını taşıyan bu tasarımlar odaların bir duvarına uygulanıyor. Son dönemde oldukça trend olan bu uygulama evlere farklı bir tarz oluşturuyor.

Genel
wooden-beams-ceiling-in-the-kitchen

Rüya Evler İçin Tavan Stilleri

Eğer evinizdeki evinizdeki geleneksel düz tavandan sıkıldıysanız tekrar düşünmelisiniz. Çok güzel dekor fırsatları sunan adeta büyük bir tuvali andıran tavanlar için bir kaç fikir bulduk ve sizinle paylaşmak istedik. İşte size ilham verici 5...

Genel
Artistic-Home-Stockholm

3 Yatak Odalı Çatı Katı Tasarımı

İskandinav tasarımcıların Stockholm’de hayata geçirdikleri üç yatak odalı bu çatı katı zarif ve şık dekorasyon öğeleri ile süslenmiş bulunuyor. Ağırlıklı olarak beyaz pembe mavi ve turuncu gibi renklerin kullanıldığı dairede adeta sanatsal bir başarıya...

Giyinme Odası Tasarımları

Alışveriş çılgınlığımız sonunda dolaplarımız bize yetmeyebilir.Aldıklarımızı koyacak yer bulamıyorsak  evimizin bir odasını yada bir köşesini giyinme odası yapabiliriz. Tabi bunun için önce geniş bir eve sahip olmamız gerekiyor. Kıyafetlerimizi, ayakkabılarımızı yada aksesuarlarımızı  düzenli bir...

Sanat Halı Modelleri

Evimizde olmazsa olmazlardan biridir halılar. Sanat Halıda çok farklı seçeneklerle istediğiniz tarzda ve renkte halı modelleri  bulabilirsiniz. İster spor ister klasik desenlerle evinize şıklık katabilirsiniz.

Genel
barok aynalar2

Barok Çerçeveli Aynalar

Evinize, ofisinize derinlik katabileceğiniz barok çerçeveli aynalar ile aynı zamanda odanıza zarif bir hava kazandırabilirsiniz. İtalyan CREAZIONI  markasının tasarladığı barok çerçeveli aynalar ile ilgili daha fazla bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Genel
designer-Mireia-Pla-of-Studio-Vuong-2

Doğal Objelerle Daire Tasarımı

Studio Vuong‘tan iç mimar Mireia Pla doğal objeler ile tasarladığı bu aparman dairesinde kayın zeminin beyaz duvarlar ve sürgülü kapılar ile olan bütünlüğünü göreceksiniz.

Genel
Koridorlar İçin Ayna Fikirleri

Koridorlar İçin Ayna Fikirleri

Evinize gelen misafirlerin ilk göreceği yer evinizin koridorlarıdır. Çok fonksiyonel olarak kullanabilinen koridorlara farklı dekoratif amaçlı olarak aynaları düşünebilirsiniz.

Genel
Seramik Duvar Kaplamaları

Seramik Duvar Kaplamaları

Fransız seramik karo üreticisi Novoceram fayans, duvar kaplama, bu iki tip faydalarını bir araya getiren bir dizi üretti . Sanat seramik karo koleksiyonu, seramik karo, fonksiyonellik ve dayanıklılık ile birlikte duvar kağıdı güzellik ve...