×

Eviniz İçin Aydınlatma Hileleri

Kullandığınız ışığın yoğunluğu ve konumu evinizin dekorunu etkiler. Aydınlatma hileleriyle evinizde harikalar yaratabilirsiniz.

Bitmeyen Mum Tasarladı

Benjamin Shine aydınlatma konusunda ilginç fikirleri ve tasarımları var. Mumun eriyip gitmesine sinir olanlar için, mum eridikten sonra niye kullanılamıyor ki diye düşünenler için yeniden kullanılabilen veya diğer bir isimle bitmeyen mum tasarladı.

Yatak Odası İçin Romantik Aydınlatma Fikirleri

Yatak odasında romantik bir atmosfer yaratmanın en basit yolu aydınlatmadır. Dekorhobi.com olarak size ilham verecek bir kaç fikir sunmak istedik.

Shoji Kağıt Aydınlatma

Isamu Noguchi tarafından tasarlanan Shoji kağıt aydınlatmaları el yapımıdır. Noguchi masa, zemin ve tavan lambalar dahil olmak üzere 100’den fazla Shoji kağıt aydınlatma tasarımı vardır. Bu harika lambaları modern iç mekanlarda sıcak bir atmosfer...

Mutfak ve Yemek Alanı Aydınlatma Çözümleri

Mutfak deyip geçmeyin. Vaktimizin çoğunluğunu  mutfakta geçirdiğimizi düşünürsek işte size harika aydınlatma örnekleri. Sadece mutfakta değil yemek yediğiniz alana da büyük keyif katacak. Misafirlerinizi ağırlarken yaptığınız yemekler kadar aydınlatmalarınız da göz kamaştıracak.