×

El Yapımı Kitaplık Modeli

Daha önce size bir çok kitaplık modeli tanıtmıştık. Bunların içerisinde tasarım harikası kitaplık modelleri de mevcuttu. Bunlardan birini örnek vermek gerekirse Kitaplık Tasarım Fikirleri haberimizi verebiliriz. Diğer kitaplık modelleri ile ilgili haberlerimiz ise yazımızın sonunda ulaşabileceksiniz. Yazımıza konu olan kitaplık modeli ise el yapımı olarak tanıtılıyor isteğe göre pin sayısı arttırılabilen bu kitaplık modelinin Türkiye’ye […]

Daha önce size bir çok kitaplık modeli tanıtmıştık. Bunların içerisinde tasarım harikası kitaplık modelleri de mevcuttu. Bunlardan birini örnek vermek gerekirse Kitaplık Tasarım Fikirleri haberimizi verebiliriz. Diğer kitaplık modelleri ile ilgili haberlerimiz ise yazımızın sonunda ulaşabileceksiniz.

Yazımıza konu olan kitaplık modeli ise el yapımı olarak tanıtılıyor isteğe göre pin sayısı arttırılabilen bu kitaplık modelinin Türkiye’ye satışı var mıdır bilmiyorum fakat fiyatı 210 dolar. Bu kitaplıkla ilgili daha fazla bilgi almak veya sipariş vermek isterseniz buraya tıklamalısınız.

ilginç kitaplık modeli

ilginç kitaplık

ilginç kitaplık tasarımı

Bu haber Dekorasyon kategorisine tarafından 20 Temmuz 2013 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış