×

Çocuk Oyun Odası Tasarımları 2012

Çocuğunuzun odasını dekore edebilmek için illa profesyonel yardıma ihtiyacınız yok. Asında çok pahalı mobilyalara bile gerek yok. Biraz ondan biraz bundan çok şık işlevsel odalar yapılabiliyor. Çocuk odasında dikkat edilmesi gereken ilk kural her şeyin yıkanabilir olması 🙂 Yerdeki kilim ya da halı örtüler vs. Duvarların silinmesi tabiki çok önemli, diğer en önemli unsurlardan birisi […]

Çocuğunuzun odasını dekore edebilmek için illa profesyonel yardıma ihtiyacınız yok. Asında çok pahalı mobilyalara bile gerek yok.

Biraz ondan biraz bundan çok şık işlevsel odalar yapılabiliyor. Çocuk odasında dikkat edilmesi gereken ilk kural her şeyin yıkanabilir olması 🙂 Yerdeki kilim ya da halı örtüler vs. Duvarların silinmesi tabiki çok önemli, diğer en önemli unsurlardan birisi de güvenlik bırakın sivri köşeleri yüksek tehlikeleri odasındaki salıncağa dolanıp ölen çocuk haberleri bile sıralayabilirim size.

Aşağıda çok güzel çocuk oyun odaları göreceksiniz, hepsi birbirinden güzel ve kullanışlı illa şu oda çok güzel deyip bire bir kopyalamak yerine bir çerçeve bir sandalye bir perde örneği bile size ilham verecektir..

 

Bu haber Çocuk Odası Tasarımları kategorisine tarafından 6 Ocak 2012 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış