×

Bosch XL NoFrost Buzdolabı

Bosch XL NoFrost buzdolabı 525 litrelik geniş hacmi ile tam da toptan alışveriş yapan kalabalık ailelerin ihtiyacına cevap veriyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, yeni KDN64VL20N model XL NoFrost buzdolabı ile geniş aileler ve toptan alışveriş yapanlar için daha fazla saklama alanı sunuyor. Çocuklu, kalabalık ve misafiri bol aileler, yaptıkları toplu alışveriş malzemelerini rahatlıkla buzdolabında saklayabiliyor. Ayrıca, birden fazla yemek tenceresini de dilediği gibi Bosch XL NoFrost buzdolabına yerleştirebiliyor. Üstten donduruculu Bosch KDN64VL20N XL NoFrost buzdolabı çelik görünümlü dış yüzeyi ile mutfaklara ayrı bir şıklık da katıyor.

A+ ENERJİ SINIFI İLE YÜKSEK ENERJİ TASARRUFU SAĞLIYOR

Enerji verimlilik sınıfı A+ olan Bosch KDN64VL20N XL NoFrost buzdolabının yıllık elektrik tüketimi sadece 419 kWh. A enerji sınıfına göre yüzde 20’ye varan oranlarda daha az enerji kullanan Bosch XL NoFrost, bu özelliği ile hem doğaya hem de aile bütçesine katkı sağlıyor.

CRİSPERBOX İLE SEBZE VE MEYVELER DAHA UZUN SÜRE TAZE KALIYOR

Bosch KDN64VL20N XL NoFrost buzdolabı, nem korumalı CrisperBox çekmecesine sahip. Bu çekmece, vitamin ve nem kaybını önleyerek, sebze ve meyvelerin besin değerlerini daha uzun süre taze olarak muhafaza ediyor. Sağlıklı beslenmeye ve aile bütçesini korumaya önem veren aileler için hayat kurtarıcı bir özellik olarak öne çıkıyor.

CHİLLERBOX, ET VE BALIK TÜRÜ YİYECEKLERİ İKİ KAT DAHA UZUN SÜRE TAZE TUTUYOR

Bosch XL NoFrost buzdolabı, balık, peynir ve sucuk gibi yiyeceklerin saklanabileceği ChillerBox özel bölümüne de sahip. Bu bölüm, dondurucudan gelen soğuk buhar sayesinde diğer bölümlere göre 2 – 3 °C daha soğuk oluyor. ChillerBox içerisinde yiyecekler daha uzun süre taze kalıyor. Üstelik kokuları da tamamen kendi bölgelerinde kalarak, buzdolabındaki diğer yiyecek ya da içeceklere karışmıyor.

TEK HAREKETLE KOLAY BUZ KIRMAYI SAĞLAYAN ÖZELLİK: ICETWİSTER

Bosch KDN64VL20N XL NoFrost buzdolabı, tek hareketle buz kırmayı sağlayan Icetwister özelliğine de sahip. Bu sayede buzları kırmak kas gücü gerektirmeden, her ihtiyaç duyulduğunda son derece pratik bir şekilde herkes tarafından halledilebiliyor.

Bu haber Beyaz Eşya kategorisine tarafından 28 Kasım 2012 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış