Bellona’nın Şubat Ayı Kampanyası

Ev modasında farklı tasarımları, çeşitliliği ve fonksiyonelliği ile müşterilerine her zaman zevkli alternatifler sunan Bellona, Şubat ayına özel kampanya hazırladı. Bellona, Beta Kanepe ve Majör Takımda özel fiyatıyla evlerinize şıklık katıyor. Sadece bir aylık bir süre zarfı için tüketicileri ile buluşacak olan kampanya dâhilinde Beta Kanepe 499 TL’den Beta Majör Takım ise 1.499 TL’den satışa […]

asya-major-takim-viva-sutlu-kahve-01
Ev modasında farklı tasarımları, çeşitliliği ve fonksiyonelliği ile müşterilerine her zaman zevkli alternatifler sunan Bellona, Şubat ayına özel kampanya hazırladı. Bellona, Beta Kanepe ve Majör Takımda özel fiyatıyla evlerinize şıklık katıyor.

Sadece bir aylık bir süre zarfı için tüketicileri ile buluşacak olan kampanya dâhilinde Beta Kanepe 499 TL’den Beta Majör Takım ise 1.499 TL’den satışa sunuluyor. Bellona, 01 Şubat – 28 Şubat 2013 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile ekonomik ürün tercih eden tüketicileri, evlerini yenilemek isteyenleri ve yeni bir ev kuracak olanları Bellona Mağazalarına davet ediyor.

Bir önceki yazımız olan Koçtaş'tan Sevgililer Gününe Özel İndirim başlıklı makalemizde koçtaş, koçtaş indirim ve koçtaş kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Hüsnü Güneşdoğdu

Bu haber Firmalar kategorisine 15 Şubat 2013 tarihinde eklendi 1095 defa okundu ve 0 Yorum yapıldı

Etiketler:

,

,

Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış