×

55 Genç Odası Tasarımı

Bugün için biz bu muhteşem kız odaları göstermeye karar verdim. Biz misafirperver ve çocuk eski çocuk yatak odası tema artık çok iyi çalışmayabilir otomobil, oyuncak, uçakları, bebekleri ve çocukları öğeleri gibi özelliklere kadar büyür inspiring.As saymıyorum 55 inanılmaz genç görünümlü genç kız odaları toplanan nedeni budur. Sadece genç büyüyor gibi, onun odasına da onun değişen talep ve ihtiyaçlarını yansıtmalıdır.Gencin ilgisini yansıtan yanı sıra, bir genç yatak odası, aynı zamanda arkadaşlarınızla ve dinlenmek için sosyalleşme, çalışmaları ve ödev yapmak için fonksiyonel olmalıdır. Burada genç için mükemmel bir oda tasarlamak yardımcı genç yatak odası dekorasyon fikirleri listesi

You may consider selecting a theme for your teenage bedroom as it keeps you focused and allows you to work on details. Hobbies and sports, celebrities, rock stars, cars, shapes, etc are few themes extremely appreciated by the teens. Irrespective of the theme you are selecting, ensure to select the wall color bright and inspiring. Stripes, checks, and mural designs are also known to work very well on the walls.

It is always recommended to select simple and elegant teen bedroom furniture instead of spending lots of money on them. Select a simple bed (or bunk bed) and club it with a functional desk, wardrobe, and drawer. If there is ample of free space in the room, you may consider creating a casual seating space. Low lying chairs or sofa featuring colorful cushions with a small coffee table would do the needful.

Bu haber Genç Odası Tasarımları kategorisine tarafından 9 Temmuz 2012 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış