×

2015 Dekorasyonda Renk Trendleri

2015 renk dekorasyonda 1trendleri

Ev dekorasyonunuzda değişiklik yapmayı düşünüyorsanız, bu renklere ve farklı tonların kombinasyonlarına mutlaka göz gezdirin.

2015 ev dekorasyon trendlerinde doğal, ekolojik yaşam kavramlarının yanı sıra eski ile yeninin buluşmasını, zıtlıkların uyumunu görüyoruz. Bu yıl daha cesur, özgün, yepyeni bir dekorasyon mümkün.
İşte 2015 dekorasyonunda renk trendleri…

2015 renk dekorasyonda trentleri2

Yunan adalarının mimarisindeki koyu mavi tonları, 2015’te evlere giriyor. Bu canlı renk tonu, pembe, gri, beyaz ve sarıyla birleştiğinde harika bir uyum yakalıyor.

2015 renk dekorasyonda trentleri3

Gün batımı turuncusu, palmiye yapraklarının yeşili ve filamingonun en naif pembe tonları, yeni sezonda dekorasyonunuza sakin bir hava katmaya hazırlanıyor.

2015 renk dekorasyonda trentleri4

Zeytin yeşili için 2015’in en popüler rengi diyebiliriz. Hemen her renkle muhteşem bir uyum yakalayan zeytin yeşili, mutfak dolaplarında, kapılarda ve aksesuarlarda kusursuz duruyor.

2015 renk dekorasyonda trentleri5

Dekorasyonda uzun süredir trend bir renk olan grinin tonu bu sezon biraz yumuşuyor. Açık ve yumuşak gri tonları, beyaz zemin ve koyu renkli duvarlar, iç mimarlar tarafından en beğenilen kombinasyonlardan.

2015 renk dekorasyonda trentleri6

Bakır, pastel mint yeşili ve mor gibi sıcak renkler, 2015’in iddialı tonları arasında. Bohem bir şıklığın sinyalini veren bu sıcak tonlar, ayrı ayrı kullanıldığında da çok şık duruyor.

Mavinin en parlak tonu, 2015’in favori dekorasyon renkleri arasında. Bu rengi evinizde beyaz ve ahşap rengi tonlarıyla kullanarak klasik ve elegant bir şıklık yakalayabilirsiniz.

2015 renk dekorasyonda trentleri8

60’lı yılların popüler tonları zeytin yeşili ve mat turuncu, yeni sezonun favori dekorasyon renklerinden. Bu ikilinin muhteşem uyumu evinize enerji katacak.

Bu haber Dekorasyon kategorisine tarafından 15 Ocak 2015 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış