×

2014 Amerikan Mutfak Modelleri

Amerikan mutfak dolapları bir çok malzeme kullanılarak üretilen mutfak modelidir. Günümüzde ada mutfak olarak da anılan amerikan mutfak dolapları, kullanım alanı geniş mutfaklar için ideal mutfak tipidir. Çok büyük mutfaklarda, L şeklinde dönen mutfak ünitesinin yanı sıra, orta bölüme eklenen yeni bir ünite ile kullanışlı bir mutfak modelidir. Çok büyük olmayan mutfaklar, L şeklinde kullanılan […]

2014 Model Amerikan Mutfaklar

Amerikan mutfak dolapları bir çok malzeme kullanılarak üretilen mutfak modelidir. Günümüzde ada mutfak olarak da anılan amerikan mutfak dolapları, kullanım alanı geniş mutfaklar için ideal mutfak tipidir. Çok büyük mutfaklarda, L şeklinde dönen mutfak ünitesinin yanı sıra, orta bölüme eklenen yeni bir ünite ile kullanışlı bir mutfak modelidir. Çok büyük olmayan mutfaklar, L şeklinde kullanılan amerikan mutfak modellerine, ek olarak yemek yenilebilecek ek bir tezgahlı dolap ile uygulanabilir.

Amerikan Mutfak Dolaplarında Kullanılan Malzemeler
Amerikan mutfak modellerinde kullanılan en yaygın, kapak modeli, ahşap kapaklardır. Ahşap kapak modellerinden sonra lake ve akrilik en çok kullanılan modeller arasındadır. Kullanım açısından geniş olan bu mutfaklarda en kullanışlı malzeme yine ahşaplar olacaktır. Ahşap malzeme uzun yıllar dayanıklılığını korumaktadır. Akrilik ve lake malzemenin çizilmeye karşı dayanıklılığı da bu tarz büyük mutfaklar için ideal yapıdadır.

Amerikan Dolaplarının Avantajları
Kullanım alanında ötürü, dolaplarda fazlaca raf bulunmasından dolayı rahat çalışma ortamı sağlar.
Set üstü, lavabo gibi ünitelerin farklı alanlarda kullanılmasına olanak tanır.
Dolap sayısı fazladır.
Rahat hareket etmeyi sağlar.
Seçilen malzeme ne olursa olsun, mutfak tarzına uyum sağlar.

Amerikan Mutfağı Modelleri 2014

Amerikan Mutfak Modelleri 2014

Amerikan Mutfaklar

Modern Amerikan Mutfaklar

Yeni Amerikan Mutfak Modelleri

Bu haber Mutfak Tasarımları kategorisine tarafından 21 Ocak 2014 tarihinde eklendi ve henüz yorum yapan olmadı

  • WhatsApp
  • Pinterest
  • Google Plus
  • E-Posta
Yorum Ekleme Alanı


Henüz yorum yapılmamış